Kite Otel Erciyes Hakkında Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Kite Otel Erciyes Otel Hakkında
Online Rezervasyon
Fiyat hesaplayıp online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • kayak pistine sıfır
  • 2 telesiyej
  • 3 teleski
  • Kablosuz İnternet
Tesis Özellikleri


    Oda Sayısı: 18 Oda


Genel Bilgiler

Erciyes, Tekir yaylasında kış sporlarının yanı sıra dağcıların ve gezinti, piknik yapan insanların akınına uğramaktadır. Tarihi zenginlikleri, müzeleri, kuş cenneti (Sultan Sazlığı) KAPUZBAŞI Şelalesi (Rafting) KAPADOKYA Bölgesine 1 saatte ulaşım ile turizm merkezi konumunda olup yaz aylarında da hizmetinizde olacaktır.Kite Otel Erciyes 11.2 km olan kayak pistine sıfır olup bu pistte 2 telesiyej ve 3 teleski bulunmaktadır. Ayrıca gruplar için havaalanı ve otobüs terminalinden transfer yapılmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

100 kişilik salonumuzda 1.sınıf hizmeti ile Türk, İtalyan ve Fransız mutfaklarının zengin çeşitleri siz konuklarımızın damak zevkine sunulmaktadır. Tam pansiyon konseptinde hizmet veren tesiste içecekler ücretlidir.

Aktivite Bilgileri

Ücretsiz Aktiviteler

Sauna,tv salonu ücretsizdir.

Ücretli Aktiviteler

Bilardo,internet cafe ücretlidir.

Pistler Liftler

Ace Otel, uzunluğu 11.2 km olan kayak pistine sıfır olup bu pistte telesiyej ve teleski bulunmaktadır.Bölge, kayak için en uygun kar tipi olan toz kar yağışı almaktadır.Kayak ekipmanları ve liftler ücret karşılığı kullanılabilir.1 telesiyej, 2 teleski toplam 3 mekanik tesis bulunmaktadır.Telesiyej uzunluğu 3100 m.1.Teleski uzunluğu 2900 m.2.teleski uzunluğu 1400 m.