Kite Otel Erciyes Hakkında Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Kite Otel Erciyes Otel Hakkında
Online Rezervasyon
Fiyat hesaplayıp online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • kayak pistine sıfır
  • 2 telesiyej
  • 3 teleski
  • Kablosuz İnternet
Tesis Özellikleri


    Oda Sayısı: 18 Oda

Genel Bilgiler

Ace Otel Erciyes Mütevazi Butik niteliğinde olan ACE Dağ Evimiz 2 suit toplam 18 oda ve ilave yataklar ile 60 kişiliktir.Dağ evimiz uzunluğu 11.2 km olan kayak pistine sıfır olup bu pistte 2 telesiyej ve 3 teleski bulunmaktadır. Ayrıca gruplar için havaalanı ve otobüs terminalinden transfer yapılmaktadır.istanbul'dan ulaşım sadece 1,5 Saat Kayseri'ye 20 dakika uzaklıkta. Kayak pistine sıfır ACE Hotel kompleksi, 5800 kişi/saat kapasitelidir.Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü Ace Otel Erciyes'ın, oda ve konaklama özellikleri, yiyecek içecek konsepti, ücretli ve ücretsiz aktiviteleri ve konum, ulaşım bilgisi için web sitemizden bilgi alabilir, rezervasyon ve indirimli oda fiyatları ile ilgili olarak çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.En Uygun fiyatlarla konaklayabileceğiniz Erciyes Otelleri ve yeni yılı eğlenceli bir şekilde karşılayacağınız Yılbaşı Otelleri Rezervasyon Kampanyaları için web sitemizden bilgi alabilir.

Yiyecek Bilgileri

Ana Restaurant

Üzel eğlence,kokteyl,seminer,nişan günlerinde 100 kişilik salonumuzla 1.sınıf himeti ile (yemekli&cafe break) Türk, italyan ve Fransız mutfaklarının zengin çeşitleri siz konuklarımızın damak zevkine sunulmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Ücretsiz Aktiviteler

Sauna,tv salonu ücretsizdir.

Ücretli Aktiviteler

Bilardo,internet cafe ücretlidir.

Pistler Liftler

Ace Otel, uzunluğu 11.2 km olan kayak pistine sıfır olup bu pistte telesiyej ve teleski bulunmaktadır.Bölge, kayak için en uygun kar tipi olan toz kar yağışı almaktadır.Kayak ekipmanları ve liftler ücret karşılığı kullanılabilir.1 telesiyej, 2 teleski toplam 3 mekanik tesis bulunmaktadır.Telesiyej uzunluğu 3100 m.1.Teleski uzunluğu 2900 m.2.teleski uzunluğu 1400 m.